Klawisze Dostępności

  • Wersja kontrastowa: Alt + 1
  • Jak korzystać z BIP: Alt + 2
  • Menu Przedmiotowe: Alt + 3
  • Menu Podmiotowe: Alt + 4
  • Mapa Witryny: Alt + 5
  • Przejdź do treści strony: Alt + 6
Biuletyn Informacji Publicznej

Zarządzenia Dyrektora Generalnego

w sprawie wprowadzenia Instrukcji sporządzania, obiegu i kontroli dokumentów finansowo- księgowych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

ZARZĄDZENIE NR 40 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 14 listopada 2019 r. w sprawie wprowadzenia Instrukcji sporządzania, obiegu i kontroli dokumentów finansowo- księgowych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przeprowadzenia postępowania pn.: „Dostawa systemu ściany wizyjnej wraz z jej montażem i uruchomieniem na potrzeby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.”

ZARZĄDZENIE NR 39 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 21 listopada 2019 r. w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przeprowadzenia postępowania pn.: „Dostawa systemu ściany wizyjnej wraz z jej montażem i uruchomieniem na potrzeby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.”

zmieniajace zarządzenie w sprawie powołania Komisji inwentaryzacyjnej

ZARZĄDZENIE NR 38  DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO  W GORZOWIE WLKP. z dnia 15 listopada 2019 r. zmieniające zarządzenie w sprawie powołania Komisji Inwentaryzacyjnej

w sprawie powołania Komisji Inwentaryzacyjnej

ZARZĄDZENIE NR 37 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO z dnia 8 listopada 2019 r. w sprawie powołania Komisji Inwentaryzacyjnej

zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Biura Obsługi Urzędu i Rozwoju Systemów Informatycznych Lubuskiego Urzedu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

ZARZĄDZENIE NR 36 DYREKTORA GENRALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 8 listopada 2019r. zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Biura Obsługi Urzędu i Rozwoju Systemów Informatycznych Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przeprowadzenia postępowania pn.: „Dostawa dozowarek materiałów sypkich na potrzeby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.”

ZARZĄDZENIE NR 35 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przeprowadzenia postępowania pn.: „Dostawa dozowarek materiałów sypkich na potrzeby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.”

w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Programów Europejskich i Rządowych Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

ZARZĄDZENIE NR 34 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 31 października 2019 r. w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Programów Europejskich i Rządowych Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Nadzoru i Kontroli Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

ZARZĄDZENIE NR 33 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 29 października 2019 r. zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Nadzoru i Kontroli Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Biura Organizacji i Kadr Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

ZARZĄDZENIE NR 32 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 28 października 2019 r. zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Biura Organizacji i Kadr Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

w sprawie ustalenia składu komisji egzaminacyjnej na egzamin kończący służbę przygotowawczą

ZARZĄDZENIE NR 31 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO z dnia 28 października 2019 r. w sprawie ustalenia składu komisji egzaminacyjnej na egzamin kończący służbę przygotowawczą

Drukuj Liczba odwiedzin: 222681

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego z certyfikatem „SERWIS BEZ BARIER”