Klawisze Dostępności

  • Wersja kontrastowa: Alt + 1
  • Jak korzystać z BIP: Alt + 2
  • Menu Przedmiotowe: Alt + 3
  • Menu Podmiotowe: Alt + 4
  • Mapa Witryny: Alt + 5
  • Przejdź do treści strony: Alt + 6
Biuletyn Informacji Publicznej

Uzgodnione trasy pielgrzymek i innych uroczystości religijnych

Uzgodnione trasy pielgrzymek i innych uroczystości religijnych 

Lp.

Trasa uroczystości religijnej/ pielgrzymki

 

Termin przejścia

 

ROK 2012

1.

Procesja Drogi Krzyżowej ulicami miasta Żagania

01.04.2012r.

 

2.

Procesja Drogi Krzyżowej w Niedzielę Palmową w m. Iłowa

01.04.2012r.

 

3.

Pielgrzymka Klubu Abstynenta „DROMADER” z Mostna i Witnicy do Rokitna

30.04. – 02.05.2012r.

 

4.

Procesja Drogi Krzyżowej w Radnicy

06.04.2012r.

 

5.

Procesja Bożego Ciała w Żaganiu

07.06.2012r.

 

6.

Procesja Bożego Ciała w Iłowej

07.06.2012r.

 

7.

Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej z Otynia do Częstochowy na Jasną Górę

02-12.07.2012r.

 

8.

VIII Diecezjalna Pielgrzymka w Intencji Powołań na trasie Paradyż (Gościkowo) – Międzyrzecz – Rokitno

10.06.2012r.

 

9.

Piesza Pielgrzymka Diecezjalna z Zielonej Góry do Częstochowy na Jasną Górę

02-12.08.2012r.

 

10.

IX Piesza Pielgrzymka Młodzieży z Żar do Rokitna

07.-13.07.2012r.

 

11.

Procesja Bożego Ciała w Jeninie

07.06.2012r.

 

12.

Procesja Bożego Ciała w Starym Kurowie

07.06.2012r.

 

13.

Procesja Bożego Ciała w Radnicy

07.06.2012r.

 

14.

Procesja Bożego Ciała w Kłodawie

07.06.2012r.

 

15.

Procesja Bożego Ciała w Raculi

07.06.2012r.

 

16.

Procesja z racji Odpustu w Iłowej

12.06.2012r.

 

17.

XXX Piesza Pielgrzymka Diecezjalna z Gorzowa Wielkopolskiego do Częstochowy na Jasną Górę

29.07.-12.08.2012r.

 

18.

XX Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna

XV Pielgrzymka Pustyni Miast

31.07.-14.08.2012

11-14.08.2012

 

19.

Rowerowa Pielgrzymka ze Słońska Lichenia

08.07.14.07.2012r.

 

20.

XXIV Rowerowa Pielgrzymka ze Strzelec Krajeńskich do Częstochowy na Jasną Górę

22-29.07.2012r.

 

21.

Szczecińska Piesza Pielgrzymka ze Świnoujścia przez Szczecin na Jasną Górę do Częstochowy

25.07.-13.08.2012r.

 

22.

Piesza Pielgrzymka z Gubina do Rokitna

23-26.08.2012r.

 

23.

Piesza pielgrzymka nauczycieli w ramach XX Ogólnopolskich Nauczycielskich Warsztatów w Drodze

01.-12.08.2012r.

 

24.

Uroczystość religijna połączona z korowodem w Bogdańcu

26.08.2012r.

 

25.

Pielgrzymka z Otynia do Klenicy

06.10.2012r.

 

26.

XXXII Piesza Pielgrzymka ze Świebodzina do Rokitna

22.09.2012r.

 

ROK 2013

1.

Uroczystość Drogi Krzyżowej w m. Iłowa

24.03.2013r.

 

2.

Procesja Drogi Krzyżowej w m. Gościkowo

15.03.2013 r.

 

3.

Procesja "Białego Marszu" w m. Kosieczyn dla uczczenia 8 rocznicy śmierci Jana Pawła II

07.04.2013 r.

 

4.

Piesza Pielgrzymka Klubu Abstynenta "Dromader" z Mostna przez Witnicę do Rokitna

30.04.-02.05.2013r.

 

5.

Piesza Pielgrzymka z Nowej Soli do Jakubowa

01.05.2013r.

 

6.

Procesja Bożego Ciała w Iłowej

30.05.2013r.

 

7.

Procesja bożego ciała w Jeninie

30.05.2013r.

 

8.

Procesja Bożego Ciała w Gościkowie

30.05.2013r.

 

9.

Procesja Bożego Ciała w Starym Kurowie

30.05.2013r.

 

10.

Procesja Bożego Ciała w Kłodawie

30.05.2013r.

 

11.

Procesja Bożego Ciała w Żaganiu

30.05.2013r.

 

12.

Procesja Bożego Ciała w Radnicy

30.05.2013r.

 

13.

Diecezjalna Pielgrzymka trasą Paradyż - Gościkowo - Międzyrzecz - Rokitno

02.06.2013r.

 

14.

Odpust z okazji uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa w Iłowej

09.06.2013r.

 

15.

Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej z Otynia do Częstochowy na Jasną Górę

02-12.07.2013r.

 

16.

Rowerowa Pielgrzymka ze Słońska przez Bogdaniec do Lichenia

07-13.07.2013r.

 

17.

X Piesza Pielgrzymka Młodzieży z Żar do Rokitna

07-13.07.2013r.

 

18.

XXV Pielgrzymka Rowerowa ze Strzelec Krajeńskich na Jasną Górę

21-28.07.2013r.

 

19.

Szczecińska Piesza Pielgrzymka ze Świnoujścia przez Szczecin na Jasną Górę

25.07.-13.08.2013r.

 

20.

XXII Pielgrzymka Ewangelizacyjna ze Szczańca do Częstochowy

31.07.-14.08.2013r.

 

21.

XXXI Piesza Pielgrzymka Diecezjalna z Gorzowa Wlkp. do Częstochowy na Jasna Górę

31.07.-12.08.20013r.

 

22.

Piesza Pielgrzymka nauczycieli z z Zielonej Góary do Częstochowy. XXI Ogólnopolskie Nauczycielskie Warsztaty w Drodze

01-12.08.2013r.

 

23.

Piesza Pielgrzymka Diecezjalna z Zielonej Góry do Częstochowy na Jasna Górę

02-12.08.2013r.

 

24.

VIII Piesza Pielgrzymka z Rokitna do Myśliborza

22-25.08.2013r.

 

25.

Uroczystość religijna w miejscowości Bogdaniec

25.08.2013r.

 

26.

XXXIII Piesza Pielgrzymka Ziemi Świebodzińskiej do Rokitna

21.09.2013r.

 

27.

Piesza pielgrzymka z Otynia do Klenicy

05.10.2013r.

 

ROK 2014

1.

Droga Krzyżowa w m. Iłowa

13.04.2014r.

 

2.

Piesza Pielgrzymka Klubu Abstynenta "DROMADER"

30.04.-02.05.2014r.

 

3.

Pielgrzymka Biegowa na trasie Police - Watykan

15-04.-25.04.2014r.

 

4.

Droga Krzyżowa w m. Ochla

11.04.2014r.

 

5.

Piesza Pielgrzymka Trzeźwości z Żabnicy do Rokitna

15.04-13.05.2014r.

 

6.

Droga Krzyżowa w m. Radnica

18.04.2014r.

 

7.

Biały Marsz na trasie Podmokłe Małe - Babimost

26.04.2014r.

 

8.

Pielgrzymka z Kiełpina przez Ochlę do Jeleniowa

26.04.2014r.

 

9.

Pielgrzymka z Nowej Soli do Otynia

31.05.2014r.

 

10.

Procesja Bożego Ciała w m. Iłowa

19.06.2014r.

 

11.

Procesja Bożego Ciała w m. Jenin

19.06.2014r.

 

12.

Procesja Bożego Ciała w m. Mycielin

19.06.2014r.

 

13.

Procesja Bożego Ciała w m. Stare Kurowo

19.06.2014r.

 

14.

Procesja Bożego Ciała w m. Racula

19.06.2014r.

 

15.

Procesja Bożego Ciała w m. Kłodawa

19.06.2014r.

 

16.

Procesja Bożego Ciała w m. Żagań

19.06.2014r.

 

17.

Procesja Bożego Ciała w m. Radnica

19.06.2014r.

 

18.

Procesja w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w Iłowej

29.06.2014r.

 

19.

Piesza Pielgrzymka Rolników Duszpasterstwa Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

02-12.07.2014r.

 

20.

Rowerowa Pielgrzymka ze Słońska przez Bogdaniec do Lichenia

05-11.07.2014r.

 

21.

Pielgrzymka Młodzieży z Żar do Rokitna

07-13.07.2014r.

 

22.

Szczecińska Piesza Pielgrzymka ze Świnoujścia przez Szczecin na Jasną Górę do Częstochowy

25.07.-13.08.2014r.

 

23.

XXVI Pielgrzymka Rowerowa ze Strzelec Krajeńskich na Jasną Górę

31.07.-14.08.2014r.

 

24.

Pielgrzymka Diecezjalna z Zielonej Góry do Częstochowy

02-12.08.2014r.

 

25.

Szczecińska Piesza Pielgrzymka ze Świnoujścia przez Szczecin na Jasną Górę do Częstochowy

25.07.-13.08.2014r.

 

26.

XXIII Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna ze Szczecina do Częstochowy

31.07-14.08.2014r.

 

27.

XXXI Piesza Pielgrzymka z Gorzowa Wlkp. na Jasną Górę

31.07.-12.08.2014r.

 

28.

Uroczystość religijna w Bogdańcu

24.08.2014r.

 

29.

XXXIV Piesza Pielgrzymka ze Świebodzina do Rokitna

20.09.2014r.

 

30.

Pielgrzymka z Otynia do Klenicy

04.10.2014r.

 
ROK 2015
1.  Droga Krzyżowa Zielona Góra - Ochla 27.03.2015r.  
2. Droga Krzyżowa w m. Iłowa 29.03.2015r.  
3. Droga Krzyzowa w m. Żagań 29.03.2015r.  
4. Droga Krzyzowa w m. Radnica 03.04.2015r.  
5. Pielgrzymka ze Świebodzina do Rokitna 26.04.2015r.  
6. Piesza Pielgraymka Trzeźwości z Żabnicy do Rokitna 27.04.-03.05.2015r.  
7. Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego w m. Żagań 27.05.2015r.  
8. Procesja Bożego Ciała w m. Iłowa 04.06.2015r.  
9. Procesja Bożego Ciała w m. Mycielin 04.06.2015r.  
10. Procesja Bożego Ciała w m. Jenin 04.06.2015r.  
11. Procesja Bożego Ciała w m. Żagań 04.06..2015r.  
12. Procesja Bożego Ciała w m. Racula 04.06.2015r.  
13. Procesja Bożego Ciała w m. Strzelce Krajeńskie 04.06.2015r.  
14. Prcesja Bożego Ciała w m. Stare Kurowo 04.06.2015r.  
15. Procesja Bożego Ciała w m. Kłodawa 04.06.2015r.  
16. Procesja Bożego Ciała w m. Radnica 04.06.2015r.  
17. Piesza Pilegrzymka Powołaniowa z Kożuchowa do Zielonej Góry 04-05.06.2015r.  
18. Pielgrzymka Powołaniowa z Zielonej Góry do Rokitna 05-07.06.2015r.  
19. Procesja z okazji świeta Najświętszego Serca Pana Jezusa w m. Iłowa 14.06.2015r.  
20. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej 02-13.07.2015r.  
21 Rowerowa Pilgrzymka ze Słońska przez Bogdaniec do Lichenia 04-10.07.2015r.  
22. XII Piesza Pielgrzymka Młodziezy z Żar do Rokitna 07-13.07.2015r.  
23. Pielgrzymka Rowerowa ze Szprotawy do Częstochowy na Jasną Górę 09-13.07.2015r.  
24. VI Pielgrzymka Rowerowa Sandomierz - Łysogórski - Siekierki- 18-24.07.2015r.  
25. Pielgrzymka Rowerowa ze Strzelec Krajeńskich na Jasną Górę 19-26.07.2015r.  
26. Szczecińska Piesza Pielgrzymka z Pustkowa, Łukęcina, Kamienia Pomorskiego, Świnoujścia, Nowogardu, Polic, Szczecina na Jasnę Górę do Częstochowy 25.07.-13.08.2015r.  
27. Piesza Pielgrzymka z Kożuchowa do Głogowa 31.07.-01.08.2015r.  
28. Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna 31.07.-14.08.2015r.  
29. XXXIII Piesza Pielgrzymka z Gorzowa Wielkopolskiego do Częstochowy na Jasną Górę 31.07.-12.08.2015r.  
30. Piesza Pielgrzymka Diecezjalna z Zielonej Góry do Częstochowy 02-12.08.2015r.  
31. X Piesza Pielgrzymka z Rokitna do Myśliborza 22-25.08.2015r.  
32. Korowód towarzyszący uroczystości religijnej w Bogdańcu 23.08.2015r.  
33. Piesza Pielgrzymka z Otynia do Klenicy 03.10.2015r.  
34. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej w Otyniu 12.09.2015r.  
35. XXXV Piesza Pielgrzymka Ziemi Świebodzińskiej do Rokitna 19.12.2015r.  
ROK 2016
1. Procesja z symbolami Światowych Dni Młodzieży 26.02.2016r.  
2. Droga Krzyżowa ulicami Słubic i Frankfurtu nad odrą 18.03.2016r.  
3. Droga Krzyżowa w m. Ochla 18.03.2016r.  
4. Droga Krzyżowa w m. Iłowa 20.03,2016r.  
5. Droga Krzyżowa w . Żagań 20.03.2016r.  
6. Droga Krzyżowa w m. Radnica 25.03.2016r.  
7. Pielgrzymka motocyklowa ze Świebodzina do Rokitna 24.04.2016r.  
8. Piesza Pielgrzymka Trzeźwości z Żabnicy do Rokitna 27.04.-3.05.2016r.  
9. Procesja Bożego Ciała w m. Mycielin 26.05.2016r.  
 10.  Procesja Bożego Ciała w m. Strzelce Krajeńskie  26.05.2016r.  
 11. Procesja Bożego Ciała w m. Iłowa  26.05,2016r.  
 12. Procesja Bożego Ciała w m. Jenin  26.05.2016r.  
 13. Procesja Bożego Ciała w m. Żagań  26.05.2016r.  
 14. Procesja Bożego Ciała w m. Stare Kurowo  26.05.2016r.  
 15. Procesja Bożego Ciała w m. Kożuchów  26.05.2016r.  
 16. Procesja Bożego Ciała w m. Kłodawa  26.05.2016r.  
 17. Procesja Bożego Ciała w m. Lubniewice  26.05.2016r.  
 18. XI Piesza Diecezjalna Pielgrzymka Powołaniowa z Zielonej Góry do Rokitna  27-29.05.2016r.  
 19. Piesza Pielgrzymka Powołaniowa z Gorzowa Wlkp. do Gościkowa - Paradyża  27-28.05.2016r.  
20. Procesja z okazji święta  Najświętszego Serca Pana Jezusa w m. Iłowa  05.06.2016r.  
 21. Procesja towarzysząca Diecezjalnym obchodom   1050 rocznicy chrztu Polski w m. Miedzyrzecz  18.06.2016r.  
 22. Rowerowa Pielgrzymka ze Słońska i Bogdańca przez Licheń do Częstochowy  02-10.07.2016r.  
 23. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej z Otynia do Częstochowy  02-12.07.2016r.  
 24. 25 Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę i do Krakowa  04-13.07.2016r.  
 25. Piesza Pielgrzymka Młodzieży z Żar do Rokitna  07-13.07.2016r.  
 26. XXVIII Pielgrzymka Rowerowa ze Strzelec Krajeńskich do Czestochowy  10-17.07.2016r.  
 27. Szczecińska Piesza Pielgrzymka z Pustkowa przez Szczecin do Częstochowy  27.07.-13.08.2016r.  
28. XXV Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna ze Szczecina do Częstochowy   31.07.-14.08.2016r.  
 29. XXXIV Piesza Pielgrzymka z Gorzowa Wlkp. do Częstochowy  01-12.08.2016r.  
 30. XI Piesza Pielgrzymka z Rokitna do Myśliborza  22-25.08.2016r.  
 31. Przemarsz korowodu towarzyszacego uroczystości religijnej w Bogdańcu  28.08.2016r.  
 32. XXXVI Piesza Pielgrzymka Ziemi Świebodzińskiej ze Świebodzina do Rokitna  10.09.2016r.  
 33. Pielgrzymka z Otynia do Klenicy  04.10.2016r,  
 34. Procesja religijna w Wilkowie  05.11.2016r.  
 35.  Procesja religijna z okazji Święta Niepodległości w m. Przytoczna  11.11.2016r.  
ROK 2017
1. Procesja religijna z okazji obchodów Święta Trzech Króli 06.01.2017r.  
2. Uroczystość religijna połączona z korowodem w Bogdańcu 25.02.2017r.  
3. Procesja Drogi Krzyzowej w Słubicach 07.04.2017r.  
4. Procesja Drogi Krzyżowej w Iłowej 09.04.2017r.  
5. Procesja Drogi Krzyżowej w Żaganiu 09.04.2017r.  
6. Procesja przed uroczystą Mszą Świętą Rezurekcyjną w Żaganiu 16.04.2017r.  
7. Pielgrzymka motocyklowa do Sanktuarium w Rokitnie 30.04.2017r.  
8. Piesza Pielgrzymka Trzeźwości z Żabnicy do Rokitna 30.04.-02.05.2017r.  
9. Pielgrzymka Rowerowa z Zielonej Góry do Żagania 13.02.2017r.  
10. Korowód towarzyszący uroczystości religijnej w Bogdańcu 13.05.2017r.  
11. Precesja Bożego Ciała w Jeninie 15.06.2017r.  
12. Procesja Bożego Ciała w m. Mycielin i Długie 15.06.2017r.  
13. Procesja Bożego Ciała w Iłowej 15.06.2017r.  
14. Procesja Bożego Ciała w Strzelcach Krajeńskich 15.06.2017r.  
15. Procesja Bożego Ciała w Starym Kurowie 15.06.2017r.  
16. Procesja Bożego Ciała w Żaganiu 15.06.2017r.  
17. Piesza Pielgrzymka Powołaniowa z Gorzowa Wielkopolskiego do Gościkowa - Paradyża 16-17.06.2017r.  
18. XII Piesza Diecezjalna Pielgrzymka Powołaniowa z Zielonaj Góry do Rokitna 16-17.06.2017r.  
19. XXVI Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę do Częstochowy 1-9.07.2017r.  
20. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej z Otynia do Częstochowy na Jasną Górę 2-12.07.2017r.  
21. Pielgrzymka Rowerowa z Rzepina do Częstochowy 5-11.07.2017r.  
22. XIV Piesza pielgrzymka Młodzieży z Żar do Rokitna 7-13.07.2017r.  
23. Rowerowa Pielgrzymka ze Słońska do Lichenia 8-15.07.2017r.  
24.

XXIX Pielgrzymka Rowerowa ze Strzelec Krajeńskich na Jasną Górę do Częstochowy

23-30.07.2017r.  
25. Szczecińska Piesza Pielgrzymka z Pustkowa, Łukęcina, Kamienia Pomorskiego, Świnoujścia , Polic, Szczecina na Jasną Górę do Częstochowy 25.07.-13.08.2017r.  
26. XXXV Piesza Pilgrzymka z Gorzowa Wielkopolskiego na Jasną Górę do Częstochowy 31.07.-12.08.2017r.  
27. XXVI Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna ze Szczańca do Częstochowy na Jasną Górę 31.07.-14.08.2017r.  
28. Uzgodnienie trasy korowodu towarzyszącego uroczystości religijnaj w Bogdańcu 20.08.2017r.  
29. Pielgrzymka Biegowa z Rzpina do Rokitna 3.09.2017r.  
30. XXXVII Piesza Pielgrzymka Ziemii Świebodzińskiej do Rokitna 9.09.2017r.

 
ROK 2018      
1. II Biegowa Pielgrzymka z Rzepina na Jasną Górę do Częstochowy 19-21.04.2018 r.  
2.  Procesja Drogi Krzyżowej w Słubicach 23.03.2018 r.  
3. Pielgrzymka Motocyklowa ze Świebodzina do Rokitna 29.04.2018 r.  
4. Wielkanocny Rajd Rowerowy do Bożego Grobu w Żaganiu 14.04.2018 r.  
5. Procesja Drogi Krzyżowej w Żaganiu 25.03.2018 r.  
6. Procesja Bożego Ciała w Żaganiu 31.05.2018 r.  
7. Procesja Drogi Krzyżowej w Iłowej 25.03.2018 r.  
8. Procesja Drogi Krzyżowej w Sulechowie 25.03.2018 r.  
9. Piesza Pielgrzymka Trzeźwości z Żabnicy do Rokitna 27.04-03.05.2018 r.  
10. Procesja Bożego Ciała w Jeninie 31.05.2018 r.  
11. Procesja o charakterze religijnym - przemarsz z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja w Międzyrzeczu 3.05.2018 r.  
12. XV Piesza Pielgrzymka Młodzieży z Żar do Rokitna 7-13.07.2018 r.  
13. Szczecińska Piesza Pielgrzymka z Pustkowa, Łukęcina, Kamienia Pomorskiego,Świnoujścia, Polic, Szczecina ja Jasną Górę do Częstochowy 25.07-13.08.2018 r.  
14. XIV Piesza Diecezjalna Pielgrzymka Powołaniowa z Zielonej Góry do Rokitna 1-3.06.2018 r.  
15. Procesja Bożego Ciała w Iłowej 31.05.2018 r.  
16. Procesja Bożego Ciała w Starym Kurowie 31.05.2018 r.  
17. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej z Otynia do Częstochowy 2-12.07.2018 r.  
18. Procesja Bożego Ciała w Mycielinie 31.05.2018 r.  
19. Piesza Pielgrzymka Powołaniowa z Gorzowa Wielkopolskiego do Rokitna 1-3.06.2018 r.  
20. Piesza Pielgrzymka Diezezjalna z Zielonej Góry do Częstochowy 2-12.08.2018 r.  
21. Procesja Bożego Ciała w Lesznie Dolnym i Lesznie Górnym 31.05.2018 r.  
22. Procesja Bożego Ciała w Przyborowie 31.05.2018 r.  
23. Rowerowa Pielgrzymka ze Słońska i Bogdańca do Lichenia  7-15.07.2018 r.  
24. Piesza Pielgrzymka Powołaniowa ze Świdnicy do Rokitna 1-3.06.2018 r.  
25. Procesja Bożego Ciała w Kłodawie 31.05.2018 r.  
26. 27 Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę do Częstochowy 30.06-08.07.2018 r.  
27. XXVII Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna ze Szczańca do Częstochowy 31.07-14.08.2018 r.  
28. Piesza Pielgrzymka Diecezjalna z Gorzowa Wielkopolskiego do Częstochowy  31.07-12.08.2018 r.  
29. XXX Pielgrzymka Rowerowa ze Strzelec Krajeńskich na Jasną Górę do Częstochowy 21-31.07.2018 r.  
30. Rowerowa Pielgrzymka ze Wschowy do Częstochowy na Jasną Górę 11-15.07.2018 r.  
31. Uroczystość religijna połączona z korowodem w Bogdańcu 19.08.2018 r.  
32. Procesja towarzysząca uroczystości święta plonów w Kłodawie 26.08.2018 r.  
33. XXXVII Piesza Pielgrzymka Ziemi Świebodzińskiej do Rokitna 8.09.2018 r.  
34. Procesja parafialna w Wilkowie 17.09.2018 r.  
35. Procesja z okazji Święta Niepodległosci w Międzyrzeczu 11.11.2018 r.  
36. Lubuska Strażackia Pielgrzymka Biegowa z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości 10-11.11.2018 r.  
37. Proccesja orszaku Trzech Króli w Żaganiu 6.01.2019 r.  
ROK 2019      
1. III Biegowa Pielgrzymka z Rzepina do Częstochowy na Jasną Górę 25-27.04.2019 r.  
2. Pielgrzymka Rowerowa z Rzepina do Częstochowy 5-11.07.2019 r.  
3. Procesja Drogi Krzyżowej w Iłowej 14.04.2019 r.  
4. Procesja Drogi Krzyżowej w Żaganiu 14.04.2019 r.  
5. Procesja Bożego Ciała w Żaganiu 20.06.2019 r.  
6. Pielgrzymka Motocyklowa ze Świebodzina do Rokitna 28.04.2019 r.  
7. Procesja Drogi Krzyżowej w Słubicach 12.04.2019 r.  
8. III Wielkanocny Rajd Rowerowy do Bożego Grobu w Żaganiu 11.05.2019 r.  
9. Lubuskia Strażacka Pielgrzymka Biegowa z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, 1-02.05.2019 r.  
10. Procesja z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Międzyrzeczu 3.05.2019 r.  
11. Piesza Pielgrzymka ze Szczecina do Rokitna 26.04 - 02.05.2019 r.  
12. Procesja Bożego Ciała w Mycielinie 20.06.2019 r.  
13. Szczecińska Piesza Pielgrzymka z Pustkowa, Łukęcina, Kamienia Pomorskiego, Świnoujścia,Polic, Szczecina na Jasną Górę w Częstochowie 25.07 - 13.08.2019 r.  
14. Procesja Bożego Ciała w Iłowej 20.06.2019 r.  
15. Pielgrzymka Rowerowa ze Wschowy do Częstochowy 10-14.07.2019 r.  
16. Procesja Bożego Ciała w Starym Kurowie 20.06.2019 r.  
17. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej z Otynia do Częstochowy na Jasną Górę 2-12.07.2019 r.  
18. Piesza Pielgrzymka Powołaniowa z Zielonej Góry do Sanktuarium MB Rokitniańskiej w Rokitnie  21-23.06.2019 r.  
19. Procesja Bożego Ciała w Bobrowicach i Lesznie Dolnym 20.06.2019 r.  
20. Procesja Bożego Ciała w Lesznie Górnym 20.06.2019 r.  
21. Rowerowa Pielgrzymka ze Słońska i Bogdańca do Lichenia 30.06-06.07.2019 r.  
22. 28 Rowerowa Pielgrzymka do Częstochowy na Jasną Górę 1-07.07.2019 r.  
23. Procesja Bożego Ciała w Jeninie 20.06.2019 r.  
24. Piesza Pielgrzymka Powołaniowa z Gorzowa Wielkopolskiego do Rokitna  21-23.06.2019 r.  
25. Piesza Pielgrzymka Młodzieży z Żar do Rokitna 7-13.07.2019 r.  
26. Piesza Pielgrzymka Diecezjalna z Gorzowa Wielkopolskiego do Częstochowy 31.07-12.08.2019 r.  
27. Piesza Pielgrzymka Diezezjalna z Zielonej Góry do Częstochowy  2-12.08.2019 r.  
28. Procesja Bożego Ciała w m. Stare Strącze 20.06.2019 r.  
29. Piesza Pielgrzymka Powołaniowa ze Świdnicy do Rokitna 21-23.06.2019 r.  
30. Procesja Bożego Ciała w Przyborowie 20.06.2019 r.  
31. XXVIII Salezjańska Pielgrzymka Ewangelizacyjna ze Szczańca do Częstochowy 31.07-14.08.2019 r.  
32. Procesja Bożego Ciała w Kłodawie 20.06.2019 r.  
33. Pielgrzymka Rowerowa ze Strzelec Krajeńskich na Jasną Górę do Częstochowy 20-28.07.2019 r.  
34. Pielgrzymka z Żar do Otynia 30.06-01.07.2019 r.  
35. Procesja towarzysząca uroczystości religijnej w Bogdańcu 24.08.2019 r.  
36. Piesza Pielgrzymka z Rokitna do Myśliborza 22-25.08.2019 r.  
37. XXXIX Piesza Pielgrzymka Ziemi Świebodzińskiej do Rokitna 14.09.2019 r.  
38. Procesja orszaku Trzech Króli w Żaganiu 6.01.2020 r.  

Redakcja strony: Uzgodnione trasy pielgrzymek i innych uroczystości religijnychRejestr zmian

Drukuj Liczba odwiedzin: 5103

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego z certyfikatem „SERWIS BEZ BARIER”