• język migowy
BIP
Grafika BIP
Strona główna/Dyrektor Generalny/Zarządzenia Dyrektora Generalnego

Zarządzenia Dyrektora Generalnego

Znaleziono zarządzeń: 463 (strona wyników 1 z 24).

w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Biura Organizacji i Kadr Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

28/2021
ZARZĄDZENIE NR 28 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGOW GORZOWIE WLKP. z dnia 19 października 2021 r. w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Biura Organizacji i Kadr Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przeprowadzenia postępowania pn. „Dostawa domków letniskowych do Ośrodka Wypoczynkowego LUW w Pobierowie”

27/2021
ZARZĄDZENIE NR 27 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO z dnia 12 października 2021 r. w sprawie powołania komisji przetargowej w celu  przeprowadzenia postępowania pn. „Dostawa domków letniskowych do Ośrodka Wypoczynkowego LUW w Pobierowie”

w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej w Gorzowie Wielkopolskim

26/2021
ZARZĄDZENIE NR 26 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM z dnia 4 października 2021 r. w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej w Gorzowie Wielkopolskim

w sprawie powołania komisji do oceny przydatności składników rzeczowych majątku ruchomego oraz komisji likwidacyjnej sprzętu i materiałów obrony cywilnej będących na ewidencji magazynów sprzętu OC województwa lubuskiego

25/2021
ZARZĄDZENIE NR 25 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO z dnia 8 września 2021 r. w sprawie powołania komisji do oceny przydatności składników rzeczowych majątku ruchomego oraz komisji likwidacyjnej sprzętu i materiałów obrony cywilnej będących na ewidencji magazynów sprzętu OC województwa lubuskiego.

w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przeprowadzenia postępowania pn. „Budowa Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Gorzowie Wlkp., przy ul. Młyńskiej 12”

24/2021
ZARZĄDZENIE NR 24 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO z dnia 23 sierpnia 2021 r. w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przeprowadzenia postępowania pn. „Budowa Wojewódzkiego Magazynu Przeciwpowodziowego w Gorzowie Wlkp., przy ul. Młyńskiej 12”

w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przeprowadzenia postępowania pn.: „Budowa wielopoziomowego parkingu przy Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.”

23/2021
ZARZĄDZENIE NR 23 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 12 sierpnia 2021 r. w sprawie powołania komisji przetargowej w celu przeprowadzenia postępowania pn.: „Budowa wielopoziomowego parkingu przy Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.”

zmieniające zarządzenie w sprawie wprowadzenia Instrukcji sporządzania, obiegu i kontroli dokumentów finansowo- księgowych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

22/2021
ZARZĄDZENIE NR 22 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 11 sierpnia 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie wprowadzenia Instrukcji sporządzania, obiegu i kontroli dokumentów finansowo- księgowych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia zasad organizacji i realizacji szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

21/2021
ZARZĄDZENIE NR 21 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO z dnia 23 lipca 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia zasad organizacji i realizacji szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

zmieniające zarządzenie w sprawie powołania i ustalenia zasad funkcjonowania Zespołu Redakcyjnego zewnętrznego serwisu internetowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim i mediów społecznościowych w serwisach Facebook, Twitter, YouTube

20/2021
ZARZĄDZENIE NR 20 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 16 lipca 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie powołania i ustalenia zasad funkcjonowania Zespołu Redakcyjnego zewnętrznego serwisu internetowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim i mediów społecznościowych w serwisach Facebook, Twitter, YouTube.

w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

19/2021
ZARZĄDZENIE NR 19 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGOW GORZOWIE WLKP. z dnia 1 lipca 2021 r. w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

w sprawie ustalenia Regulaminu udzielania zamówień publicznych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

18/2021
ZARZĄDZENIE NR 18 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGOz dnia 25 czerwca 2021 r. w sprawie ustalenia Regulaminu udzielania zamówień publicznych w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

w sprawie uchylenia zarządzenia w sprawie postępowania z podmiotami wykonującymi działalność lobbingową

17/2021
ZARZĄDZENIE NR 17 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 24 czerwca 2021 r. w sprawie uchylenia zarządzenia w sprawie postępowania z podmiotami wykonującymi działalność lobbingową

zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Infrastruktury Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

16/2021
ZARZĄDZENIE NR 16 DYREKTORA GENRALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGOW GORZOWIE WLKP. z dnia 22 czerwca 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Infrastruktury Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

w sprawie ustalenia składu komisji egzaminacyjnej na egzamin kończący służbę przygotowawczą

15/2021
ZARZĄDZENIE NR 15 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO z dnia 21 czerwca 2021 r. w sprawie ustalenia składu komisji egzaminacyjnej na egzamin kończący służbę przygotowawczą

w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Zespołu Audytu Wewnętrznego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

14/2021
ZARZĄDZENIE NR 14 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 7 czerwca 2021 r. w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Zespołu Audytu Wewnętrznego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Procedury Organizacji Pracy Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w związku z zagrożeniem występowania wirusa SARS-CoV-2

13/2021
ZARZĄDZENIE NR 13 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 7 czerwca 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Procedury Organizacji Pracy Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w związku z zagrożeniem występowania wirusa SARS-CoV-2

w sprawie ustalenia zasad organizacji i realizacji szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

ZARZĄDZENIE NR 12 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO z dnia 30 kwietnia 2021 r. w sprawie ustalenia zasad organizacji i realizacji szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.p

w sprawie ustalenia dla pracowników Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego dodatkowego dnia wolnego od pracy

11/2021
ZARZĄDZENIE NR 11 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO z dnia 20 kwietnia 2021 roku w sprawie ustalenia dla pracowników Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego dodatkowego dnia wolnego od pracy

w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Programów Europejskich i Rządowych Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

10/2021
ZARZĄDZENIE NR 10 DYREKTORA GENERALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 16 kwietnia 2021 r. w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Programów Europejskich i Rządowych Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Zdrowia Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

9/2021
ZARZĄDZENIE NR 9 DYREKTORA GENRALNEGO LUBUSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W GORZOWIE WLKP. z dnia 14 kwietnia 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu wewnętrznego Wydziału Zdrowia Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

Drukuj
Liczba odwiedzin
wczytuję

Banery

do góry