• język migowy
BIP
Grafika BIP

Nabór do programu Razem Bezpieczniej na rok 2020

INFORMACJA DOTYCZĄCA NABORU WNIOSKÓW NA REALIZACJĘ ZADAŃ
W RAMACH PROGRAMU RZĄDOWEGO „RAZEM BEZPIECZNIEJ” NA ROK 2020

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomił kolejną edycję  rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań pn. „Razem bezpieczniej”.

 W związku z powyższym zachęcamy jednostki samorządu terytorialnego do składania wniosków o dofinansowanie działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego województwa.

W bieżącym roku, z uwagi na założenia dotyczące poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach wyrażone w exposé Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, rezerwa zostanie w całości rozdysponowana na realizację projektów w poszczególnych województwach w celu szczegółowym nr 2 Programu "Bezpieczne przejścia dla pieszych". Maksymalna kwota dofinansowania na 1 projekt - 100.000 zł.

Wnioski należy składać do dnia 17 lutego br. (decyduje data stempla pocztowego).

W celu złożenia wniosku należy wypełnić specjalny formularz, którego wzór i instrukcja wypełnienia zamieszczone zostaną na portalu MSWiA przeznaczonym programowi „Razem bezpieczniej” pod poniższym linkiem:

https://razembezpieczniej.mswia.gov.pl/rb/procedura/procedury-wnioski-i-ins-4

Opracowane zgodnie z instrukcją wnioski należy przesyłać do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego LUW w ww. terminie za pośrednictwem poczty. Najwyżej ocenione wnioski (max 20) zostaną zgłoszone do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w celu przyznania dofinansowania.

W razie pytań prosimy o kontakt z panią Magdaleną Walentynowicz, Koordynatorem Dyżurnej Służby Operacyjnej Wojewody Lubuskiego - nr telefonu +48 95 785 13 12, adres e-mail:

Redakcja podstrony

Podmiot udostępniający informację
Lubuski Urząd Wojewódzki
Pierwsza publikacja
Ratajczak Jerzy 2020-03-11 11:58
Aktualizacja publikacji
Fąfara Aleksandra 2021-02-08 10:44
Wytworzenie publikacji
Fąfara Aleksandra 2021-02-08 10:44
Zatwierdzenie
Fąfara Aleksandra 2021-02-08 10:44
Rejestr zmian podstrony
Drukuj
Liczba odwiedzin
wczytuję

Banery

do góry